16. týden (19. - 22. 12.)

Téma tohoto týdne je zřejmé - Vánoce přicházejí a s nimi vrchol letošního roku - besídka v čachrovském kostele :-).

V úterý přijede paní Marcinková na generálku, která proběhne v kostele, aby si děti "osahaly" prostor a ve čtvrtek se tam cítily jako doma. V úterý tedy nebude žádné čtení, psaní počítání. Nebude na to čas.

Ve čtvrtek dopoledne půjdou děti s panem učitelem ven a budou hrát hry.  Je vhodné se dobře obléci :-). Po obědě budeme mít Vánoce ve škole - pohádky, dárečky, svíčičky. Klatovské děti pojedou domů busem jako vždy. Besídka začíná v 17,00 hod. Prosím pěkně, sraz bude v 16, 45 před kostelem. Děti, které mají kostým doma, ať dorazí už oblečené. Ti, kteří mají kostým ve škole, ho budou mít uložený v kostele.

Psaní

Anička, Lili, Maty, Láďa, Štěpán v tvořivé písance: s. 9 - Zima

Dan, Šimon - písanka svým tempem

Prvňáci + Kristýna - i, u